20201104012737 s 1

Silosy do trocin

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą silosów do trocin, które wykorzystywane są do składowania trocin oraz innych odpadów produkcyjnych powstających w czasie obróbki mechanicznej drewna. Oferowane przez nas zbiorniki wyprodukowane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu są bezpiecznym i nieszkodliwym dla środowiska sposobem na magazynowanie pozostałości drzewnych.

Specyfikacja silosów na trociny

W ofercie posiadamy zróżnicowane technicznie silosy do trocin, które różnią się między sobą budową, objętością oraz pojemnością. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie dostarczyć mu zbiorniki o wybranej wadze czy też wysokości, które będą pasowały do wymagań konkretnych zakładów produkcyjnych. Dzięki użyciu najwyższej jakości szwajcarskiej blachy silosy do trocin od Agro Met wyróżniają się doskonałą wytrzymałością, solidnością, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, a w tym promieni słonecznych (blacha falista załamuje i odbija promienie słoneczne). Dodatkowe ocynkowanie blachy oraz śrub, którymi łączone są poszczególne elementy, przedłuża ich żywotność i sprawia, że zyskują one dodatkowe walory wytrzymałościowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jednocześnie przypominamy, że firma Agro Met zajmuje się sprzedażą również innych zbiorników na biomasę. W ofercie posiadamy m.in. silosy do pelletu czy nasion zbóż. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Facebook