20201104013741 s 1

Silosy do nasion zbóż

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą silosów do nasion zbóż, które wykorzystywane są w trakcie magazynowania nasion służących do wysiewu na polach lub będących pokarmem dla zwierząt. Nasza oferta kierowana jest do rolników oraz hodowców posiadających własne gospodarstwa i potrzebujących zbiorników o dużej pojemności, w których będą mogli składować znaczne ilości pestek zbóż.

Jakie zalety posiada silosowy system magazynowania nasion zbóż?

W odróżnieniu od składowania zboża w magazynach płaskich, silosowy system magazynowania nasion zbóż pozwala na szybszy i łatwiejszy załadunek oraz rozładunek tego rodzaju materiałów sypkich. Walcowy kształt silosów sprawia, że zbiorniki te są częściej wybierane przez rolników, a także hodowców, którym w szczególności zależy na bezpiecznym składowaniu pestek nasion oleistych i magazynowaniu zboża i śrutów.

Nowoczesne i łatwe w użytkowaniu silosy do nasion zbóż

W ofercie posiadamy nowocześnie zaprojektowane i łatwe w użytkowaniu silosy do nasion zbóż, które służą do długotrwałego składowania różnego rodzaju nasion i pestek zbóż oraz ładunków sypkich zostających po zakończeniu żniw. Podobnie jak w przypadku silosów zbożowych, do ich produkcji została użyta blacha falista pochodząca od sprawdzonych dostawców ze Szwajcarii. Wyróżnia się ona dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Aby przedłużyć żywotność blachy została ona dodatkowo ocynkowana oraz pokryta warstwą antykorozyjną.

Nasze zbiorniki mogą być wykorzystywane zarówno przez rolników i hodowców indywidualnych, jak i w wyspecjalizowanych gospodarstwach rolnych o dużej powierzchni. W celu uzyskania większej liczby informacji na temat naszej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Facebook