20201104015337 s 1

Silosy do pelletu

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą zbiorników na biomasę, a w tym silosów do pelletu. W ofercie posiadamy nowocześnie zaprojektowane silosy o różnej budowie, objętości i pojemności. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do jego konkretnych potrzeb

Czym jest biomasa?

Biomasa to jeden z rodzajów źródeł energii, które nadają się do odnowienia (materia organiczna oraz odpady). Biomasa jest chętnie wykorzystywana do wytwarzania energii elektrycznej, ponieważ łatwo ją pozyskać, a dodatkowo jest w pełni ekologiczna. Do biomasy zalicza się surowce pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, takie jak: trociny i inne zrębki drzewne, kora, słoma, siano, brykiet czy też pellet.

Nowoczesne silosy do pelletu

Aby jak najlepiej przygotować się do składowania pelletu, czyli jednego z rodzajów paliwa służącego do ogrzewania budynków, które najczęściej produkowane jest z drewna, należy swój zakład wyposażyć w nowoczesne silosy do pelletu. Produkowane i sprzedawane przez nas zbiorniki wyróżniają się dużą solidnością i trwałością. Użyta w procesie produkcyjnym najwyższej jakości blacha falista jest dodatkowo ocynkowana, by przedłużyć jej żywotność. Silosy do pelletu zapewniają nie tylko duże przestrzenie do magazynowania tej biomasy, ale także są gwarancją bezpiecznego przechowywania tego rodzaju paliwa.

Nasza firma zajmuje się także sprzedażą zbiorników dostosowanych do przechowywania tworzyw sztucznych, a w tym silosów do polipropylenu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat szczegółów naszej oferty.


Facebook