20201104015508 s 1

Silosy do polipropylenu

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą silosów do polipropylenu, które przystosowane są do składowania granulatów tworzyw sztucznych. W ofercie posiadamy zbiorniki o różnych parametrach technicznych (objętość, pojemność, waga, wysokość) dostosowane do potrzeb właścicieli różnych zakładów produkcyjnych.

Czym jest polipropylen?

Polipropylen to organiczny związek chemiczny, który jest bardzo chętnie wykorzystywany do produkcji materiałów z tworzyw sztucznych przez różne gałęzie przemysłu. Charakteryzuje go duża odporność chemiczna. Polipropylen jest ponadto nietoksyczny, a także całkowicie bezpieczny dla ludzi. Najczęściej wykonuje się z niego opakowania plastikowe, części samochodowe, meble, zabawki oraz sprzęt medyczny i laboratoryjny.

Charakterystyka silosów do polipropylenu

Oferowane przez naszą firmę silosy do polipropylenu wyróżnia wysoka wytrzymałość i trwałość, a także uniwersalność, co sprawia, że mogą być dowolnie konfigurowane, tak, aby dostosować się do tworzyw sztucznych posiadanych przez właścicieli zakładów przemysłowych. Walcowy kształt silosów do polipropylenu wpływa na łatwość i szybkość załadunku oraz rozładunku materiałów sypkich. Wykorzystywane w czasie produkcji silosów surowce to ceniona szwajcarska blacha falista pokryta warstwą antykorozyjną, która zapewnia jeszcze lepszą trwałość, a ponadto podnosi walory estetyczne silosów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jednocześnie przypominamy, że firma Agro Met zajmuje się również produkcją i sprzedażą zbiorników na biomasę, a w tym silosów do trocin, nasion zbóż czy pelletu. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Facebook